Apertar la precipua menuo

Wikivortaro β

Indexo

I Ido (en verbi)Redaktar

en nomi ↓

L' aktiva formi:
  • indikativo prezenta: am.as
  • indikativo pasinta: am.is
  • indikativo futura: am.os
  • indikativo kondicionala: am.us
  • infinitivo prezenta: am.ar
  • infinitivo pasinta: am.ir
  • infinitivo futura: am.or
  • antea pasinto: am.ab.is = es.is am.int.a
  • antea futuro: am.ab.os = es.os am.int.a
  • antea kondicionalo: am.ab.us = es.us am.int.a
  • imperativo, volitivo: fin.ez
  • antea volitivo: fin.ab.ez = es.ez fin.int.a

Fonto-linguiRedaktar

Altra lingui ARedaktar

Altra lingui BRedaktar

Altra lingui CRedaktar

Altra lingui DRedaktar

Altra lingui ERedaktar

Altra lingui FRedaktar

Altra lingui GRedaktar

Altra lingui HRedaktar

Altra lingui IRedaktar

Altra lingui JRedaktar

Altra lingui KRedaktar

Altra lingui LRedaktar

Altra lingui MRedaktar

Altra lingui NRedaktar

Altra lingui ORedaktar

Altra lingui PRedaktar

Altra lingui QRedaktar

Altra lingui RRedaktar

Altra lingui SRedaktar

Altra lingui TRedaktar

Altra lingui URedaktar

Altra lingui VRedaktar

Altra lingui WRedaktar

Altra lingui XRedaktar

Altra lingui YRedaktar

Altra lingui ZRedaktar

II Ido (en nomi)Redaktar

en verbi ↑

Fonto-linguiRedaktar

Altra lingui ARedaktar

Altra lingui BRedaktar

Altra lingui CRedaktar

Altra lingui DRedaktar

Altra lingui ERedaktar

Altra lingui FRedaktar

Altra lingui GRedaktar

Altra lingui HRedaktar

Altra lingui IRedaktar

Altra lingui JRedaktar

Altra lingui KRedaktar

Altra lingui LRedaktar

Altra lingui MRedaktar

Altra lingui NRedaktar

Altra lingui ORedaktar

Altra lingui PRedaktar

Altra lingui QRedaktar

Altra lingui RRedaktar

Altra lingui SRedaktar

Altra lingui TRedaktar

Altra lingui URedaktar

Altra lingui VRedaktar

Altra lingui WRedaktar

Altra lingui XRedaktar

Altra lingui YRedaktar

Altra lingui ZRedaktar